Inventarisatie behoefte online thema-avond

De jaarvergadering van de oudervereniging wordt altijd in november gehouden. Hierbij is het gebruikelijk om een interactieve sessie te organiseren over een interessant onderwerp. Vanwege corona moet dat nu anders vormgegeven worden en we willen graag peilen waar behoefte aan is vanuit de ouders.

Laat ons weten wat u vindt

De jaarvergadering van de oudervereniging wordt altijd in november gehouden. Hierbij is het gebruikelijk om een interactieve sessie te organiseren over een interessant onderwerp. Vanwege corona moet dat nu anders vormgegeven worden en we willen graag peilen waar behoefte aan is vanuit de ouders.

Actuele zaken

Jaarverslagen 2019 - 2020 beschikbaar

Jaarverslag en financiële verantwoording zijn beschikbaar.
Lees verder

Inventarisatie behoefte online thema-avond

De jaarvergadering van de oudervereniging wordt altijd in november gehouden. Hierbij is het…
Lees verder

Verslag Algemene Ledenvergadering 12 november 2019

Het verslag van de Algemene Ledenvergadering van afgelopen 12 november staat online. Het thema van…
Lees verder

GoedIdee! ??

Heeft uw kind een goed idee? Misschien komt hij of zij in aanmerking voor een bijdrage uit het…
Lees verder